Haberler ve Etkinlikler
     
Yordam E-bülten
E-bülten listemize üye olun!
 
 
* E-bülten listemize üye olmak için, e-posta adresinizi yazmanız ve “üye ol” butonuna tıklamanız yeterli!
Listesinden ayrılmak için tıklayınız.
 
 
Siteiçi Arama
web sitemiz yordamhrc.com’da arama yapın
 
 
*Site içi arama ile yordamhrc.com içerisinde arama yapabilirsiniz. Arama kelimenizi kutucuğa yazın ve ara butonuna tıklayın.
 
Haberler ve Etkinlikler
Yordam'dan haberler, duyurular ve etkinlikler
 
Takım Çalışması Eğitimi - 22.12.2016
"Takım Çalışması" başlıklı eğitimimiz Novartis Türkiye, Tedarik Zinciri Yönetimi ekibine yönelik 22 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir. devamı >>
 
İletişim ve İlişki Yönetimi Eğitimi - 3.12.2016
"İletişim ve İlişki Yönetimi" başlıklı eğitimimiz, 3 Aralık 2016 tarihinde Çelikel Eğitim Vakfı Kıvılcımları'na yönelik gerçekleştirildi. devamı >>
 
Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatmak Eğitimi - 28.11.2016

“Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatmak” konulu eğitimimiz, Autoliv Cankor Otomotiv çalışanlarına yönelik olarak, 28-30 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşmiştir. 

 

devamı >>
 
E-Mail İle Etkili İletişim Eğitimi - 5.6.2016
E-Mail ile Etkili İletişim konulu eğitimimiz, Alapala Makine çalışanlarına yönelik olarak 03-04-05 Haziran 2016 tarihlerinde toplam 3 grup olarak Çorum'da gerçekleştirilmiştir. devamı >>
 
Tüm haberleri listele
 
 
Yordam Yönetim Danışmanlığı tarafından yayınlanan haberlerimizin listesini aşağıda bulabilirsiniz. İlgili haberin devanımı okumak için haber başlığına yada "devamı" bağlantısına tıklayınız.

Takım Çalışması Eğitimi
"Takım Çalışması" başlıklı eğitimimiz Novartis Türkiye, Tedarik Zinciri Yönetimi ekibine yönelik 22 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
devamı...

İletişim ve İlişki Yönetimi Eğitimi
"İletişim ve İlişki Yönetimi" başlıklı eğitimimiz, 3 Aralık 2016 tarihinde Çelikel Eğitim Vakfı Kıvılcımları'na yönelik gerçekleştirildi.
devamı...

Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatmak Eğitimi

“Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatmak” konulu eğitimimiz, Autoliv Cankor Otomotiv çalışanlarına yönelik olarak, 28-30 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşmiştir. 

 


devamı...

E-Mail İle Etkili İletişim Eğitimi
E-Mail ile Etkili İletişim konulu eğitimimiz, Alapala Makine çalışanlarına yönelik olarak 03-04-05 Haziran 2016 tarihlerinde toplam 3 grup olarak Çorum'da gerçekleştirilmiştir.
devamı...

Customer Expreience Training
"Customer Expreience Training" konulu eğitimimiz Philips çalışanlarına yönelik olarak (13-14-15-16) ve (21-22) Ekim 2015 tarihlerinde 3 grup olarak İstanbul'da gerçekleştirilmiştir.
devamı...

İmaj ve İş Etiketi Semineri
"İmaj ve İş Etiketi" konulu seminerimiz Stok Mice çalışanlarına yönelik olarak 20 Mayıs 2016 tarihinde Antalya'da gerçekleştirildi.
devamı...

Çatışma Yönetimi Eğitimi
Aselsan çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan "Çatışma Yönetimi" konulu eğitimimiz (14-17 Mart) ve (21-24 Mart) 2016 tarihlerinde 4 grup olarak Ankara'da gerçekleştirildi.

devamı...

Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri

Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri eğitimi farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile 19–20 Haziran 2014 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi.


devamı...

Performans Hedeflerinin Belirlenmesi ve Geri Bildirimi
Kale Grubu Şirketleri çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan, “Performans Hedeflerinin Belirlenmesi ve Geri Bildirimi” eğitimlerimiz başladı.
devamı...

En Son Yargıtay Kararları Işığında Çalışma Yaşamı Uygulamaları Eğitimi
Watsons çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen “En Son Yargıtay Kararları Işığında Çalışma Yaşamı Uygulamaları’’ eğitimimiz, 15 Ocak 2014 tarihinde firma merkezinde gerçekleştirildi.
devamı...

Veli İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Doğa Koleji bünyesinde çalışanlara yönelik tasarlanan “Veli İlişkileri Yönetimi” eğitimimiz, 06–11 Ocak 2014 tarihleri arasında 3 grup olarak İstanbul’da gerçekleştirildi.


devamı...

E-posta ile Etkili İletişim Eğitimi

Kale Grubu şirketlerine yönelik tasarlanan “E-posta İle Etkili İletişim” eğitimi, İstanbul firma merkezinde 19 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir.


devamı...

Profesyonelliğe İlk Adım Eğitimi

Oryantasyon programları kapsamındaki “Profesyonelliğe İlk Adım” eğitimi, Arçelik A.Ş. bünyesinde yeni işe başlayan çalışanların katılımlarıyla 05-06 Aralık 2013 tarihlerinde Çayırova’da gerçekleştirildi. 


devamı...

Kişilerarası İlişkilerin Geliştirilmesi Eğitimi
Kale Grubu şirketlerinden Kalekalıp A.Ş. çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan, “'’Kişilerarası İlişkilerin Geliştirilmesi’’ eğitimi 08-09 Kasım 2013 tarihlerinde firma merkezinde gerçekleştirildi.
devamı...

Proje Planlama ve Yönetimi Eğitimi
Mesleki beceri eğitim programlarımızdan ‘’Proje Planlama ve Yönetimi’’ eğitimi, Anadolu Isuzu Otomotiv San. Tic. A.Ş. çalışanlarının katılımlarıyla, 24-25 Ekim 2013 tarihlerinde Çayırova’da gerçekleştirildi.
devamı...

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun İşverenler ve Çalışanlar Açısından Getirdiği Yenilikler
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun İşverenler ve Çalışanlar Açısından Getirdiği Yenilikler konulu eğitimimiz Roche Müstahzarları Sanayi A.Ş. çalışanlarının katılımlarıyla 22 Ekim 2013 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi.
devamı...

Kale Grubu Şirketleri Finansçı Olmayanlar İçin Finans Yönetimi eğitimlerimiz başladı
Kale Grubu Şirketleri çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan, “Finansçı Olmayanlar İçin Finans Yönetimi”  eğitimlerimiz başladı. 6 grubun katılımıyla gerçekleşecek olan eğitimlerimizden ilki 17 Eylül 2013 tarihinde Üst Yönetimin katılımıyla gerçekleştirildi.

devamı...

ARÇELİK Yetkinlik eğitimlerimiz başladı
Arçelik çalışanlarına yönelik tasarlanan, “Kişisel Farkındalık Atölyesi” & “Değişim ve Farklılıkların Yönetimi”  eğitimlerimizin ilki (3–4) ve (5–6) Eylül 2013 tarihlerinde Çayırova Kampüsü Art Center eğitim merkezinde gerçekleştirilmiştir.
devamı...

Protokol Kuralları Eğitimi
Protokol Kuralları eğitimimiz, farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile 19 Temmuz 2013 tarihinde Ramada İstanbul Asia Hotel'de gerçekleştirildi.
devamı...

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun İşverenler ve Çalışanlar Açısından Getirdiği Yenilikler
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun İşverenler ve Çalışanlar Açısından Getirdiği Yenilikler konulu eğitimimiz farklı şirketlerden çalışanların katılımıyla 08 Temmuz 2013 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi.
devamı...

TAMAŞ Çalışan & Yönetici Gelişim Programları başladı
Tamaş Motorlu Araçlar çalışanlarına yönelik tasarlanan Çalışan & Yönetici Gelişim Programları eğitimlerimizden ilki olan ‘’Kişilerarası İlişkilerin Geliştirilmesi’’ eğitimi, 15–16 Haziran 2013 tarihlerinde Ataköy Marina Hotel’de gerçekleştirildi.

devamı...

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun İşverenler ve Çalışanlar Açısından Getirdiği Yenilikler
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun İşverenler ve Çalışanlar Açısından Getirdiği Yenilikler konulu eğitimimiz farklı şirketlerden çalışanların katılımıyla 6 Haziran 2013 tarihinde Ramada İstanbul Asia Hotel'de gerçekleştirildi.
devamı...

Proje Planlama ve Yönetimi Eğitimi

Mesleki beceri eğitim programlarımızdan ‘’Proje Planlama ve Yönetimi’’ eğitimi, Anadolu Isuzu Otomotiv San. Tic. A.Ş. çalışanlarının katılımlarıyla, 9–10 Mayıs 2013 tarihlerinde Çayırova’da gerçekleştirildi. 


devamı...

Protokol Kuralları Eğitimi
Protokol Kuralları eğitimimiz, farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile 19 Nisan 2013 tarihinde Ramada İstanbul Asia Hotel'de gerçekleştirildi. 
devamı...

İngilizce İş Müzakereleri Eğitimi
Temel Beceri eğitim programlarımızdan İngilizce İş Müzakereleri Eğitimi (Business Negotiation), Aselsan Elektronik San. ve Tic. A.Ş. çalışanlarının katılımlarıyla, (2–3) (4–5) Nisan 2013 tarihlerinde 2 grup olarak Ankara'da gerçekleştirildi.
devamı...

İletişim Bizde Böyledir Arama Workshop
İnform çalışanlarına yönelik 1 günlük tasarlanan  ''İletişim Bizde Böyledir Arama Workshop’u''  19–20 Mart ve 26–27 Mart 2013 tarihlerinde, 4 grup olarak eğitimcimiz Sn. Tevfik Levent GEDİK önderliğinde gerçekleştirildi.
devamı...

Protokol Kuralları Eğitimi
TURKCELL’le 2011 yılından beri süren gelişim ortağı işbirliğimiz artarak devam ediyor.
devamı...

ŞİŞECAM Duygusal Zeka Eğitimlerimiz Başladı

ŞİŞECAM grubu çalışanlarına yönelik tasarlanan ve eğitmenlerimizden Uzman Klinik Psikolog Aslı TAŞ önderliğinde gerçekleştireceğimiz ‘‘Duygusal Zeka’’ eğitimlerimizden ilki 05–06 Mart 2013 tarihlerinde ŞİŞECAM Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.


devamı...

En Yeni Yargıtay Kararları Çerçevesinde Türk Çalışma Mevzuatı Uygulamaları
2 Mart 2013 tarihinde Shaya İK ekibinin katılımıyla gerçekleştirilen ‘’Türk Çalışma Mevzuatı Uygulamaları’’ eğitimimiz, eğitimcimiz Sn. Av. Doç. Dr. Serkan Odaman önderliğinde firma merkezinde gerçekleştirildi.
devamı...

Estap Stratejik Yönlendirmeler Çalıştayı
Estap Elektrik Elektronik A.Ş. firmasının vizyon, misyon ve stratejik planlama kavramları üzerinde dil birliği yaratarak ortak akılla hareket etme yeteneklerini ve sorunlara biz bilinci ile yaklaşımını geliştirmeyi hedefleyen ''Gelecek Planlaması Çalıştayı''  24 çalışanın katılımı ile 25–26 Ocak tarihlerinde Abant’ta gerçekleştirilmiştir.
devamı...

Şimdi ve Burada Olmak Eğitimi

TURKCELL’le 2011 yılından beri süren gelişim ortağı işbirliğimiz artarak devam ediyor. Turkcell Akademi, artık bir marka haline gelen HAP (Hayata Ait Programlar) eğitimlerinde bir eğitimimize daha yer verdi.


devamı...

Kalekim Pazarlama Araştırmaları Temel Eğitimi
Kalekim çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan '’Kalekim Pazarlama Araştırmaları Temel Eğitimi’’ 17–18 Ocak 2013 tarihlerinde eğitimcimiz Sn. Işılay Karamızraklı önderliğinde firma merkezinde gerçekleştirildi.
devamı...

Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri Eğitimi
Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri eğitimi farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile eğitimcimiz Sn. Ahmet Eryılmaz önderliğinde 17–18 Ocak 2013 tarihlerinde Ramada Hotel’de gerçekleştirildi.
devamı...

Film Sahnelerinden Müzakere Prensiplerine
Turkcell Akademi çalışanlarına yönelik tasarlanan ''Film Sahnelerinden Müzakere Prensiplerine'' Eğitimi 21 Kasım 2012 tarihinde eğitimcimiz Sn. Necil BEYKONT önderliğinde İstanbul’da gerçekleştirildi.
devamı...

Finansçı Olmayan Yöneticiler İçin Finans Bilgileri Eğitimi
Kasım ayı açık eğitim programlarımızdan ''Finansçı Olmayan Yöneticiler İçin Finans Bilgileri Eğitimi’’ farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile eğitimcimiz Sn. Ali Türker Pirtini önderliğinde 21 Kasım 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi.
devamı...

Etkili Takım Yönetimi Eğitimi

Autoliv Cankor Otomotiv çalışanlarına yönelik ‘’Etkili Takım Yönetimi’’ konulu eğitim 02–03 Kasım 2012 tarihlerinde eğitimcimiz Sn. Tevfik Levent GEDİK önderliğinde Gebze’de gerçekleştirildi.


devamı...

En Yeni Yargıtay Kararları Çerçevesinde Türk Çalışma Mevzuatı Uygulamaları

Ekim ayı açık eğitim programlarımızdan '’En Yeni Yargıtay Kararları Çerçevesinde Türk Çalışma Mevzuatı Uygulamaları’’ eğitimi farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile eğitimci Av. Doç. Dr. Serkan Odaman’ın önderliğinde 19 Ekim 2012 tarihinde Ramada İstanbul Asia Otel’de gerçekleştirildi.


devamı...

Etkili İletişim Becerileri Eğitimi
Tekirdağ Ticaret Borsası çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan ‘’Etkili İletişim Becerileri Eğitimi’’ 15 ve 22 Eylül 2012 tarihlerinde Tekirdağ’da gerçekleştirildi.
devamı...

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi
Görenler Etiket çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan ''Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi'' 15-16 Eylül 2012 tarihlerinde Denizli'de gerçekleştirildi.
devamı...

Çatışma Yönetimi Eğitimi
7 S Sigortacılık çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan '' Çatışma Yönetimi Eğitimi'' İstanbul'da gerçekleştirildi.
devamı...

Etkili İletişim Eğitimi
Kale Havacılık firması yönetim ekibi için dizayn edilen Değerlendirme Merkezi Uygulaması'nın ardından oluşturulan eğitim ve geliştirme planları doğrultusunda tasarladığımız eğitim programlarından ''Etkili İletişim Eğitimi'', 06-07 Temmuz 2012 tarihlerinde 14 çalışanın katılımıyla Hegsagone Oteli'nde gerçekleştirildi.
devamı...

Çatışma Yönetimi Eğitimi
Kale Havacılık firması yönetim ekibi için dizayn edilen Değerlendirme Merkezi Uygulaması'nın ardından oluşturulan eğitim ve geliştirme planları doğrultusunda tasarladığımız eğitim programlarından ''Çatışma Yönetimi Eğitimi'', 15-16 Haziran 2012 tarihlerinde 18 çalışanın katılımıyla Hegsagone Oteli'nde gerçekleştirildi.
devamı...

Koç Yönetici Eğitimi
Kale Havacılık firması yönetim ekibi için dizayn edilen Değerlendirme Merkezi Uygulaması'nın ardından oluşturulan eğitim ve geliştirme planları doğrultusunda tasarladığımız eğitim programlarından ''Koç Yönetici Eğitimi'' 07-08-09 Haziran 2012 tarihlerinde 18 çalışanın katılımıyla Hegsagone Oteli'nde gerçekleştirildi.
devamı...

Farkındalık Geliştirme ve Takım Oluşturma Eğitimi
7 S Sigortacılık çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan '' Farkındalık Geliştirme ve Takım Oluşturma'' eğitimi 04 Haziran 2012 tarihinde eğitimcilerimiz Sn. Şükrü Uğuz ve Sn. Aslıhan Özkan önderliğinde İstanbul'da gerçekleştirildi.
devamı...

Barsan Global Lojistik Gelecek Planlaması Çalıştayı
Barsan Global Lojistik firmasının ortak akılla hareket etme yeteneklerini ve sorunlara biz bilinci ile yaklaşımını geliştirmeyi hedefleyen '' Gelecek Planlaması Çalıştayı'' farklı seviyelerde görev yapan 40 çalışanın katılımı ile 26-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.
devamı...

Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun İşletmelere ve Yönetim Kurullarına Getirdiği Sorumluluklar ve Yeni Denetim Düzeni Eğitimi
Mayıs ayı açık eğitim programlarımızdan '' Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun İşletmelere ve Yönetim Kurullarına Getirdiği Sorumluluklar ve Yeni Denetim Düzeni'' eğitimi farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile eğitimci Sn. Ali Türker Pirtini'nin önderliğinde 23 Mayıs tarihinde Ramada İstanbul Asia Otel'de gerçekleştirildi.
devamı...

Kaizen Yaklaşımları ve Uygulanması Eğitimi
Putzmeister Makine A.Ş. çalışanlarına yönelik olarak tasarlanan ''Kaizen Yaklaşımları ve Uygulanması'' eğitimi 17 Mayıs 2012 tarihinde eğitimci Sn. Prof. Dr. Müh. Mehmet Bülent Durmuşoğlu önderliğinde Çerkezköy'de gerçekleştirildi.
devamı...

Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun İşletmelere ve Yönetim Kurullarına Getirdiği Sorumluluklar ve Yeni Denetim Düzeni
20 Nisan 2012 tarihinde firmamız tarafından düzenlenen ''Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun İşletmelere ve Yönetim Kurullarına Getirdiği Sorumluluklar ve Yeni Denetim Düzeni'' konulu etkinliğimiz, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden yöneticilerin katılımı ile The Marmara Taksim otelde gerçekleştirildi.
devamı...

Farkındalık Geliştirme Eğitimi
Kale Havacılık firması yönetim ekibi için dizayn edilen Değerlendirme Merkezi Uygulaması'nın ardından oluşturulan eğitim ve geliştirme planları doğrultusunda tasarladığımız eğitim programlarının ilki 06 Nisan 2012 tarihinde Hegsagone Oteli'nde gerçekleştirildi.
devamı...

İngilizce İş Yazışmaları (Business Writing) ve İngilizce İş Müzakereleri (Business Negotiation) Eğitimleri
Temel Beceri eğitim programlarımızdan İngilizce İş Yazışmaları (Business Writing) ve İngilizce İş Müzakereleri (Business Negotiation) eğitimleri İngilizce olarak Aselsan Elektronik San. ve Tic. A.Ş. çalışanlarının katılımlarıyla, (8-9) /(12-13) /(14-15) ve (22-23) Mart 2012 tarihlerinde eğitimci Sn. Necil Beykont önderliğinde Ankara'da gerçekleştirildi.
devamı...

Uygulamacı Gözüyle Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun İşletmelere ve Yönetim Kurullarına Getirdiği Sorumluluklar ve Yeni Denetim Düzeni Eğitimi
Mart ayı açık eğitim programlarımızdan '' Uygulamacı Gözüyle Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun İşletmelere ve Yönetim Kurullarına Getirdiği Sorumluluklar ve Yeni Denetim Düzeni'' eğitimi farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile eğitimci Sn. Ali Türker Pirtini'nin önderliğinde 14 Mart tarihinde Point Hotel Barbaros'ta gerçekleştirildi.
devamı...

Müşteri Deneyimi Yönetimi Eğitimi
Şubat ayı açık eğitim programlarımızdan ''Müşteri Deneyimi Yönetimi'' eğitimi farklı şirketlerden çalışanların katılımı ile eğitimci Sn. Levent GEDİK'in önderliğinde 22 Şubat tarihinde Ramada İstanbul Asia Otel'de gerçekleştirildi.

devamı...

Son Değişikliklerle SGK Uygulamaları ve İşveren İşlemleri Eğitimi
10 Şubat 2012 tarihinde ''Son Değişikliklerle SGK Uygulamaları ve İşveren İşlemleri'' başlıklı eğitim Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden çalışanların katılımı ile Point Hotel Barbaros'da gerçekleştirildi.


devamı...

TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesi
YORDAM YÖNETİM DANIŞMANLIĞI, Türk Standartları Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen denetim sonrasında TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmıştır.
devamı...

İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi ve Etkin Takım Çalışması
Doruk Holding şirketlerinden Dosu Maya Mayacılık A.Ş. orta düzey yöneticilerine yönelik 'İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi ve Etkin Takım Çalışması' eğitimini 08-09 Ocak 2012 tarihlerinde gerçekleştirdik.
devamı...

YORDAM 15. YILINI KUTLUYOR !
Yordam Danışmanlık 15. Kuruluş yıldönümünü kutladı…
devamı...

Akılcı Zeka(IQ) – Duygusal Zeka(EQ) Dengesi
Marks and Spencer Mağaza Müdürleri’ne ‘Akılcı Zeka(IQ) – Duygusal Zeka(EQ) Dengesi’ konulu semineri gerçekleştirdik.
devamı...

<< geri
 
Bize Ulaşın
  
Yordam Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı Ltd. Şti.

Mahir İz Caddesi İsmetbey İş Hanı No:18/1 Kat:1
Altunizade, Üsküdar, İSTANBUL
Tel: +90 0216 562 13 00 - 01
Faks: +90 0216 562 13 02
E-posta: info@yordamhrc.com
İşbirlikçilerimiz
 
Koyuncu Hukuk Bürosu
 
Kalite Sertifikalarımız
 
Yordam İnsan Kaynakları Dan. Ltd. Şti.; Türkiye İş Kurumu’nun 21.09.2014 tarih ve 274 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
devamı...
 
  
© Copyright Yordam Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. 2011, tüm hakları saklıdır.