Haberler ve Makaleler
     
Yordam E-bülten
E-bülten listemize üye olun!
 
 
* E-bülten listemize üye olmak için, e-posta adresinizi yazmanız ve “üye ol” butonuna tıklamanız yeterli!
Listesinden ayrılmak için tıklayınız.
 
 
Siteiçi Arama
web sitemiz yordamhrc.com’da arama yapın
 
 
*Site içi arama ile yordamhrc.com içerisinde arama yapabilirsiniz. Arama kelimenizi kutucuğa yazın ve ara butonuna tıklayın.
 
Haberler ve Etkinlikler
Yordam'dan haberler, duyurular ve etkinlikler
 
Takım Çalışması Eğitimi - 22.12.2016
"Takım Çalışması" başlıklı eğitimimiz Novartis Türkiye, Tedarik Zinciri Yönetimi ekibine yönelik 22 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir. devamı >>
 
İletişim ve İlişki Yönetimi Eğitimi - 3.12.2016
"İletişim ve İlişki Yönetimi" başlıklı eğitimimiz, 3 Aralık 2016 tarihinde Çelikel Eğitim Vakfı Kıvılcımları'na yönelik gerçekleştirildi. devamı >>
 
Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatmak Eğitimi - 28.11.2016

“Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatmak” konulu eğitimimiz, Autoliv Cankor Otomotiv çalışanlarına yönelik olarak, 28-30 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşmiştir. 

 

devamı >>
 
E-Mail İle Etkili İletişim Eğitimi - 5.6.2016
E-Mail ile Etkili İletişim konulu eğitimimiz, Alapala Makine çalışanlarına yönelik olarak 03-04-05 Haziran 2016 tarihlerinde toplam 3 grup olarak Çorum'da gerçekleştirilmiştir. devamı >>
 
Tüm haberleri listele
 
 
ŞİŞECAM Duygusal Zeka Eğitimlerimiz Başladı

ŞİŞECAM grubu çalışanlarına yönelik tasarlanan ve eğitmenlerimizden Uzman Klinik Psikolog Aslı TAŞ önderliğinde gerçekleştireceğimiz ‘‘Duygusal Zeka’’ eğitimlerimizden ilki 05–06 Mart 2013 tarihlerinde ŞİŞECAM Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.

Eğitimde duygusal zekanın (EQ) önemi ve 5 boyutu ile ilgili bilgilendirilen katılımcılar, aynı zamanda iş hayatında olduğu kadar sosyal hayatlarında da bunu nasıl kullanacakları ile ilgili bilgi ve beceriler kazandılar.

İnteraktif oyunlar ve paylaşımlar yolu ile katılımcıların, eğitim sürecinde aktif rol alması sağlandı. Bu şekilde katılımcılar eğlenirken aynı zamanda duygusal zeka ile ilgili potansiyellerini ortaya çıkarabilme fırsatı elde etmiş oldular.
 
Tüm seneye yayılan, toplamda 13 grubu kapsayan eğitimimiz; İstanbul dışında Kocaeli, Kırklareli, Eskişehir, Mersin, Bursa ve Denizli şehirlerinde de devam edecektir.

Eğitimimize ŞİŞECAM ve Grup Şirketleri tarafından gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.                       
 
<< geri
 
Bize Ulaşın
  
Yordam Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı Ltd. Şti.

Mahir İz Caddesi İsmetbey İş Hanı No:18/1 Kat:1
Altunizade, Üsküdar, İSTANBUL
Tel: +90 0216 562 13 00 - 01
Faks: +90 0216 562 13 02
E-posta: info@yordamhrc.com
İşbirlikçilerimiz
 
Koyuncu Hukuk Bürosu
 
Kalite Sertifikalarımız
 
Yordam İnsan Kaynakları Dan. Ltd. Şti.; Türkiye İş Kurumu’nun 21.09.2014 tarih ve 274 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
devamı...
 
  
© Copyright Yordam Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. 2011, tüm hakları saklıdır.