Haberler ve Makaleler
     
Yordam E-bülten
E-bülten listemize üye olun!
 
 
* E-bülten listemize üye olmak için, e-posta adresinizi yazmanız ve “üye ol” butonuna tıklamanız yeterli!
Listesinden ayrılmak için tıklayınız.
 
 
Siteiçi Arama
web sitemiz yordamhrc.com’da arama yapın
 
 
*Site içi arama ile yordamhrc.com içerisinde arama yapabilirsiniz. Arama kelimenizi kutucuğa yazın ve ara butonuna tıklayın.
 
Haberler ve Etkinlikler
Yordam'dan haberler, duyurular ve etkinlikler
 
Takım Çalışması Eğitimi - 22.12.2016
"Takım Çalışması" başlıklı eğitimimiz Novartis Türkiye, Tedarik Zinciri Yönetimi ekibine yönelik 22 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir. devamı >>
 
İletişim ve İlişki Yönetimi Eğitimi - 3.12.2016
"İletişim ve İlişki Yönetimi" başlıklı eğitimimiz, 3 Aralık 2016 tarihinde Çelikel Eğitim Vakfı Kıvılcımları'na yönelik gerçekleştirildi. devamı >>
 
Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatmak Eğitimi - 28.11.2016

“Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaşatmak” konulu eğitimimiz, Autoliv Cankor Otomotiv çalışanlarına yönelik olarak, 28-30 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşmiştir. 

 

devamı >>
 
E-Mail İle Etkili İletişim Eğitimi - 5.6.2016
E-Mail ile Etkili İletişim konulu eğitimimiz, Alapala Makine çalışanlarına yönelik olarak 03-04-05 Haziran 2016 tarihlerinde toplam 3 grup olarak Çorum'da gerçekleştirilmiştir. devamı >>
 
Tüm haberleri listele
 
 
YORDAM 15. YILINI KUTLUYOR !

Yordam Danışmanlık 15. Kuruluş yıldönümünü kutladı…

Ulusal ve uluslararası firmalara insan kaynakları ve yönetim sistemleri konusunda hizmet veren “Yordam Danışmanlık” 15. Kuruluş yıldönümünü, dün akşam İstanbul’un en güzel manzarasına sahip tarihi Sait Halim Paşa yalısında iş dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte muhteşem bir geceyle kutladı.

Kokteyl ile başlayan gece Yordam Danışmanlık kurucusu Asuman Kalkan’ın “bir hayalden gerçeğe 15 yıl” başlıklı hoşgeldiniz konuşmasının ardından Sunay Akın’ın keyifli sohbeti ile devam etti. İş Dünyasına yön veren Mersedes, Coca Cola, Koç Holding, Eren Holding, Kale Holding, Sabiha Gökçen Havaalanı, City Bank, Bank Asya, Doğuş Otomotiv, Beymen, Turkcell Akademi, Good Year, Halkbank, Mithat Giyim, Media Market gibi markaların üst düzey yöneticilerinin katıldığı gecede Sunay Akın, Sait Halim Paşa Yalısı başta olmak üzere İstanbul temalı sohbeti ile misafirleri hem bilgilendirdi hem de şaşırtıcı soruları ile interaktif bir program gerçekleştirdi. Gecenin son sürprizi ise Kerem Görsev ve solist Elif Çağlar’ın canlı performansıydı. Misafirler danslarıyla eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı.

                       
 
<< geri
 
Bize Ulaşın
  
Yordam Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı Ltd. Şti.

Mahir İz Caddesi İsmetbey İş Hanı No:18/1 Kat:1
Altunizade, Üsküdar, İSTANBUL
Tel: +90 0216 562 13 00 - 01
Faks: +90 0216 562 13 02
E-posta: info@yordamhrc.com
İşbirlikçilerimiz
 
Koyuncu Hukuk Bürosu
 
Kalite Sertifikalarımız
 
Yordam İnsan Kaynakları Dan. Ltd. Şti.; Türkiye İş Kurumu’nun 21.09.2014 tarih ve 274 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
devamı...
 
  
© Copyright Yordam Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. 2011, tüm hakları saklıdır.